Loading…

Çmenduri shqiptare, rrezikojnë jetën për një patë (Video)

  • 27/11/2016 | 23:34

Çmenduri shqiptare, rrezikojnë jetën për një patë (Video)

Kjo është tamam për të thënë çudira shqiptare, epo të rrezikosh jetën në mes të autostradës për një patë. Dy burra kanë dalë si të çmendur në autostradën Durrës-Tiranë dhe kanë ndjekur patën për ta kapur.

Në fund njëri prej tyre ai del, edhe pse shumë makina po vinin drejt tij me shpejtësi të madhe, ai ka bërë të pamundurën për të kapur “pjeshkën” e tij duke rrezikuar kështu jetën.

Më pas të dy burrat zihen me njëri-tjetrin po në autostradë se kush do e marrë patën dhe në fund fiton ai që s’bëri asgjë.

Pas sherrit të dy burrat ikin secili në punën e tij, por kjo situatë ka shkaktuar irritim tek shoferët dhe kalimtarët e rastit.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë