Loading…

Çmenduria e njerëzve që kalon çdo limit (Video)

  • 30/12/2016 | 23:13

Çmenduria e njerëzve që kalon çdo limit (Video)

Nuk ka dyshim se njerëzit, ndonjëherë kalojnë çdo limit, madje ‘thyejnë’ edhe ligjet e fizikës, me përformancat fantastike që bëjnë, transmeton Gazeta Metro.


Në internet, ka shumë video që mund t’i shihni demonstrimet e njerëzve që kalojnë çdo limit.

Ne do t’ju sjellim një video që do t’ju fascionoi, me veprimet e disa të rinjëve të cilët janë të pa imagjinueshëm, në profesionin që ushtrojnë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë