Loading…
Çmenduria e tifozëve në momentin kur Anglia shënon gol |VIDEO
  • 11/07/2018 | 20:38

Çmenduria e tifozëve në momentin kur Anglia shënon gol |VIDEO

Në Angli pritjet janë të mëdha që Kombëtarja për herë të parë të triumfojë në Kupën e Botës.


Janë të shumta të ashtuaquajtura ‘fan zona’ ku tifozët mblidhen për të shikuar së bashku ndeshjet, transmeton GazetaMetro.net

Nga njëri prej këtyre organizimeve, Boxpark Croydon, vijnë pamje interesante të tifozëve anglezë.

Në momentin kur Trippier shënon gol nga gjuajtja e lirë, të gjithë përnjëherë i gjuajnë në ajër pijet e tyre, duke e bërë të dukej si një shpërthim.

Shikoni çmendurinë e tifozëve të tzjarrtë anglezë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë