Loading…
Çmimi i fustanit dhe çizmeve të Bleonës mund t’u befasojë
  • 13/02/2018 | 18:36

Çmimi i fustanit dhe çizmeve të Bleonës mund t’u befasojë

Këngëtarja Bleona Qereti shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave jo vetëm për këngët, por edhe për pamjen e saj tejet joshëse.


Ajo gjithmonë ka shfaqur luksin dhe shpenzimet që i bënë për t’u dukur bukur.

Në këtë fotografi që po shihni Bleona ka veshur një fustan me një vlerë të përafërt prej 1 mijë e 795 euro, ndërsa çizmet e saj janë me vlerë 2 mijë e 775 euro, sipas WhatTheyWearin, shkruan Gazeta Metro.

Fustani është i firmës së njohur Channel.

Kështu Qereti vetëm në këtë rast ka veshur rroba me vlerë prej mbi 4 mijë e 500 euro. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë