Loading…
Çmimi marramendës i këpucëve të Nora Istrefit |FOTO
  • 10/06/2018 | 15:53

Çmimi marramendës i këpucëve të Nora Istrefit |FOTO

Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. 


Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Ajo gjithashtu ka dhe shumë stil në veshjen e saj.

Dhe kur flasim për stilin dhe veshjen e saj, ajo shpenzon mjaft shumë për këtë të fundit.

Këpucët në klipin e ri, Norës i kanë kushtuar hiç më pak se 1,325 €.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë