Loading…

Çmimi marramendës i veshjes së Haxhi Krasniqit gjatë vizitës në Kosovë

  • 17/10/2020 | 13:57

Çmimi marramendës i veshjes së Haxhi Krasniqit gjatë vizitës në Kosovë

Haxhi Krasniqi gjatë vizitës në Kosovë si një hero i vërtetë, pas shpalljes si më i miri i botës në boks, u takua me gazetarë dhe më pas vizitoi Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz, shkruan Gazeta Metro.


Diçka që ra në sy, përveç sukseseve të tij qe edhe veshja e cila i kushtoi hiq më pak se 990 euro boksierit me famë botëroe, por që vjen nga Juniku.

Atë ditë Robini kishte veshur një duks “Burberry”, çmimi i së cilës sipas faqes “whattheywaring” arrin në 990 euro, e po ashtu atletet e tij “Balenciaga” kushtojnë 625 euro../gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë