Loading…

Conor Benn s’po e pranon meçin, Marku: Je një frikacak

  • 08/04/2021 | 11:20

Conor Benn s’po e pranon meçin, Marku: Je një frikacak

Conor Benn është kundërshtari që Florian Marku dëshiron ta ketë përballë tash e një kohë.


Në një intervistë për Sky Sports, Florian Marku i dërgoi një mesazh Bennit.

“Ju jeni një frikacak. Dilni në ring vetëm me kundërshtar të këqij. Unë e di që ai nuk do të luftoj me mua, sepse gjithmonë zgjedh kundërshtar të këqij me rekorde të dobëta”, ka thënë Marku.

Benn rikthehet në ring të shtunën dhe do të rrihet me Samuel Vargas.

“Ai ka mposhtur kundërshtar të lehtë vetëm për ta ndërtuar rekordin e tij. Conor do të fitoj të shtunën. Ai kurrë nuk do të zgjidhte dikë pa humbje. Edhe Rylan Charlton do i bënte probleme”, vazhdoi boksieri shqiptar.

Kujtojmë se pak javë më parë, Florian Marku e mundi boksierin britanik Rylan Charlton.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë