Loading…

Conte insiston për Zaniolon, Tottenham i gatshëm të ofrojë 42 milionë funte

  • 06/08/2022 | 20:21

Conte insiston për Zaniolon, Tottenham i gatshëm të ofrojë 42 milionë funte

Tottenham Hotspur vazhdon të insistojë për transferimin e Nicolo Zaniolo.


Zaniolo është një lojtar mjaft i kërkuar këtë merkato.

Sipas ‘Goal’ është ‘Spurs’ që po insiston të transferojë italianin në ekip.

Gjithashtu thuhet se skuadra e Antonio Contes janë të gatshëm të ofrojnë 42 milionë funte për 23 vjeçarin.

Përveç Tottenham edhe Juventus po monitoron situatën e anësorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë