Loading…

‘Çoroditet’ moti: Vërshohet nga uji magjistralja Prishtinë-Podujevë, veturat pothuajse mbulohen nga uji

  • 08/06/2023 | 19:17

‘Çoroditet’ moti: Vërshohet nga uji magjistralja Prishtinë-Podujevë, veturat pothuajse mbulohen nga uji

Të reshura të dendura kanë përfshirë disa rajone të Kosovë sot.


Si rezultat, kanë pasuar edhe vërshimet, të cilat po raportohen.

Express ka siguruar pamje nga magjistralja Prishtinë Podujevë, ku një pjesë e saj është mbuluar tërësisht nga vërshimet e ujit.

Kjo gjendje ka shkaktuar vështirësi të shumta në qarkullimin e automjeteve.

Gjithashtu, vërshime të dendura janë raportuar edhe nga Vushtrria dhe komuna të tjera.

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë