Loading…

COVID’19 pushton sërish Realin

  • 29/12/2021 | 17:41

COVID’19 pushton sërish Realin

Real Madridi asesi nuk po mund të qetësohet nga COVID’19.


Thibaut Courtois, Vinicius Junior, Fede Valverde dhe Eduardo Camavinga kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 vetëm pak ditë pasi Los Blancos i kishin mbi gjashtë futbollistë pozitiv.

Para se futbollistët të shkonin në pushime, të infektuar ishin Lunin, Isco, Marcelo, Alaba, Asensio, Bale dhe Modric.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë