Loading…

CR7 dëshiron të largohet nga Juve, këto janë dy skuadrat ku mund të transferohet

  • 25/03/2020 | 09:56

CR7 dëshiron të largohet nga Juve, këto janë dy skuadrat ku mund të transferohet

Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventus.


Diario Gol raporton se pesë herë fituesi i Topit të Artë mund të largohet nga Juventus, me PSG dhe Manchester Unitedin si opsionet e mundshme për t’u transferuar, përcjell lajmi.net.

Bëhet e ditur nga Ronaldo ka një ofertë nga kampionët e Ligue 1, PSG, të cilët dëshirojnë portugezin si partner të Kylian Mbappe.

Ronaldo gjithashtu ka marrë një propozim nga ish klubi i tij, Manchester United, dhe 35 vjeçari do të dëshironte t’i kthente ditët e lavdisë në ‘Old Trafford’, megjithëse kjo varet nga kualifikimi në Ligën e Kampionëve.

Ylli portugez te Juventus është transferuar në vitin 2018 nga Real Madrid.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë