Loading…

Crystal Palace – Chelsea, shënohen dy gola brenda 8 minutave

  • 07/07/2020 | 19:40

Crystal Palace – Chelsea, shënohen dy gola brenda 8 minutave

Në ndeshjen mes Crystal Palace dhe Chelseas në Premier Ligë, janë shënuar edhe dy gola tjerë brenda tetë minutave, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Selhurst Park’, Crystal Palace dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 34’të në kampionatin anglez.

‘Blutë’ e Londrës dyfishuan rezultatin në 0-2, me golin e shënuar nga Christian Pulisic në minutën e 27’të.

Por, vetëm pas tetë minutave (minuta e 35’të), Wlifried Zaha ngushtoi avantazhin. /gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë