Loading…

Crystal Palace – Chelsea, shënon edhe dy gola brenda një minuti

  • 07/07/2020 | 20:38

Crystal Palace – Chelsea, shënon edhe dy gola brenda një minuti

Në ndeshjen mes Crystal Palace dhe Chelseas në Premier Ligë, janë shënuar edhe dy gola tjerë brenda një minuti, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Selhurst Park’, Crystal Palace dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 34’të në kampionatin anglez.

‘Blutë’ e Londrës fillimisht shënuan me Tammy Abraham në minutën e 71’të për 1-3, por vendasit reaguan shpejt dhe ngushtuan rezultatin në 2-3 me Christian Benteke, ende pa kaluar një minutë i plotë.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë