Loading…

Çudia që nuk e keni parë kurrë: Qytetarët shtyjnë aeroplanin nga pista

  • 06/12/2021 | 08:42

Çudia që nuk e keni parë kurrë: Qytetarët shtyjnë aeroplanin nga pista

Ju keni parë njerëz që shtyjnë makina, kamion apo ndonjë automjet të rrugë, por duke shtyrë aeroplanin nuk keni parë, transmeton Gazeta Metro.


Epo kjo ngjarje ndodhi pikërisht në aeroportin Kolti të Nepalit.

Videoja e kësaj është bërë virale në rrjetet sociale. Avioni nuk ishte në gjendje të largohej nga pista pasi goma e pasme e avionit shpërtheu gjatë uljes.

Për shkak të kësaj, një aeroplan tjetër priste të ulej. Pastaj njerëzit duhej të shtynin avionin për të liruar pistën. Siç raportojnë mediat nepaleze, ngjarja ka ndodhur më 1 dhjetor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë