Loading…

Çudit Olta, i bën kërkesën e pazakontë Kristit: Eja më puth

  • 03/02/2023 | 11:17

Çudit Olta, i bën kërkesën e pazakontë Kristit: Eja më puth

Olta i ka kërkuar sot Kristit që ta puthë dhe t’i kërkojë falje pasi sipas saj ai ka bërë gabime.


Kristi i habitur e ka pyetur pse duhet ta puthë.

Tutje Olta ka këmbëngulur derisa ai i dha një përqafim.

Olta: Më puth këtu dhe më kërko falje. Më thuaj më fal! Më thuaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë