Loading…
Çuditë e njeriut më të fortë në Kosovë: Mban në shpinë 20 thasë me çimento |VIDEO
  • 10/08/2018 | 08:20

Çuditë e njeriut më të fortë në Kosovë: Mban në shpinë 20 thasë me çimento |VIDEO

Ai njihet edhe për sfidat tjera të peshës të cilat i ka kaluar me sukses.


Bujar Muli, i cili shesh është cilësuar si “Herkulesi shqiptar”, ka sfiduar përsëri veten.

Ai këtë herë ka arritur të mbaj në shpinë hiq më pak se 1000kg.

Bujari ka arritur që me sukses t’i mbaj hiq më pak se 20 thasë çimento apo 1000 kg.

Për më shumë shihni videon:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë