Loading…
Dafina dhe Noizy publikuan duetin e tyre, reagon Enca |FOTO
  • 21/10/2018 | 21:05

Dafina dhe Noizy publikuan duetin e tyre, reagon Enca |FOTO

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperi Noizy e kanë publikuar këngën e tyre të re me titull ‘A don love?’.


Ky projekt muzikor rezultoi me sukses mirëpo ishin disa detaje të cilat fansave nuk u kanë pëlqyer.

Afërsia e madhe e dyshes bashkë në klip, blerja e pëlqimeve dhe se në klipin e tyre të ri u promovua droga.

Duke qenë se dikur skena të tilla bënte me Encën, menjëherë pasi kënga ‘A don love?’ bëri bujë, ishte këngëtarja seksi ajo e cila reagoi me një postim ku tregon gjoksin dhe pranë fotos paralajmëron një baladë.

 

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë