Loading…

Dafina i bën dhurat vetes për ditëlindje: Publikon këngën ‘Rofe’

  • 14/04/2019 | 19:58

Dafina i bën dhurat vetes për ditëlindje: Publikon këngën ‘Rofe’

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Rofe” , transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja publikoi këtë projekt sot për ditëlindje, si dhuratë për të gjithë ata që adhurojnë muzikën e saj, njofton Klan Kosova.

Dafina punoi me Cricket dhe BledBeats për muzikën ndërkaq për tekstin u përkujdes vet në bashkëpunim me Arianit Palaj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë