Loading…

Dafina në pushime me Dj Geek: Hallin e saj e bashkëndjejnë shumë gra

  • 10/06/2021 | 22:44

Dafina në pushime me Dj Geek: Hallin e saj e bashkëndjejnë shumë gra

Sezoni i verës, i shumëpritur për artistët është në prag.


E mesa duket, çifti Dj Geek dhe Dafina Zeqiri kanë vendosur të shfrytëzojnë këtë periudhë, para nisjes së datave të koncerteve për pak pushim.

Ata kanë marrë rrugë drejt një prej resorteve të Turqisë, ku po pushojnë me njëri-tjetrin. Ka qenë Dafina që ka ndarë foto të ‘problemeve’ në çift të cilat janë shumë të përafërta me ato të të gjithëve.

Ajo në fotot e shkrepura nga Geek është shprehur:

“Kur mendon se ai po shkrep një foto të keqe (siç bën zakonisht) por pastaj i shfleton”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZE🕯 (@dafina.zeqiri)

Geek e ka befasuar këtë herë me fotografitë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë