Loading…

Dafina shkëlqen në paraqitjen e saj të fundit

  • 26/02/2024 | 08:31

Dafina shkëlqen në paraqitjen e saj të fundit

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar disa në llogarinë e saj në Instagram pas performacës që kishte mbrëmë.


Ajo është shfaqur magjepsëse me një fustan të shkurtër të mbuluar me gurë vezullues.

Këtë veshje ajo e kombinoi me taka të larta e që ia mbulonin pjesën më të madhe të këmbëve.

Siç është bërë e ditur dhe e keni parë, Dafina ditëve të fundit ka prerë flokët, ku për eventin në fjalë i kishte lënë të lëshuara dhe në formë valore.

Grimin e përshtati me veshjen po ashtu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë