Loading…

Dafina Zeqiri bën tatuazh në mes të gjoksit, ja kujt ia dedikon

  • 13/05/2022 | 15:08

Dafina Zeqiri bën tatuazh në mes të gjoksit, ja kujt ia dedikon

Numër të konsiderueshëm të tatuazheve numëron edhe këngëtarja Dafina Zeqiri.


Shpesh në intervista ajo ka folur rreth arsyes se pse i ka bërë.

Ndërsa së fundmi artistja ka bërë një të veçantë në mes gjoksit, ku ja ka dedikuar ekipit të saj,  Moneyz Music.

Këtë e ka bërë të ditur vet artistja përmes një InstaStory.

“Për ekipin Moneyz Music”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe kujtojmë që artistja është mjaft aktive me prurjen e këngëve të reja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë