Loading…

Dafina Zeqiri do të pushtoj Sarandën: Të premten me një përformancë të ‘zjarrtë’

  • 13/06/2019 | 18:24

Dafina Zeqiri do të pushtoj Sarandën: Të premten me një përformancë të ‘zjarrtë’

Dafina Zeqiri këngëtarja e cila pushtoi verën me hitet e veres të premten do të performoj në një nga klubet e natës në Sarandë, transmeton Gazeta Metro.


Në gjithë Sarandën janë shpërndarë postera që paralajmërojnë koncertin e saj në bregdetin e bukur shqiptarë.

Dafina do të performooj në klubin “Orange” dhe natyrishtqë do të jetë një natë për tu mbajtur mendë.

 

View this post on Instagram

 

7 Yrs & Counting 🙌🏼 𝕸𝖔𝖓𝖊𝖞𝖟

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Të premten pritet që siç di Dafina të jetë një performance e përkryer, në të cilën sigurisht do të ketë një veshje shumë provokuese./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë