Loading…

Dafina Zeqiri duket e mahnitshme dhe tërë shkëlqim në paraqitjen e radhës

  • 19/05/2022 | 17:27

Dafina Zeqiri duket e mahnitshme dhe tërë shkëlqim në paraqitjen e radhës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të komentuar në estradë.


Përveç krijimeve artistike dhe karrierës së suksesshme muzikorë ajo është aktive edhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht sjell imazhe të ndryshme përfshirë edhe ato nga përditshmëria.

Edhe së fundmi këngëtarja e njohur u paraqit atraktive në disa fotografi që solli në llogarinë e saj të Instagramit ku numëron 1.7 milion ndjekës.

E veshur me një këmish të bardhë klasike dhe pantallona bezhë, Dafina dukej e mahnitshme me makijazh të theksuar dhe aksesor ari.

Krijuesja e hitit “Dashni” pranoi komente të shumta sipër imazheve nga ana e fansave dhe miqve të saj që e komplimentonin për ‘look’-un.

Ndërkohë, kujtojmë që projekti i fundit i Dafinës është bashkëpunimi me Elinel “Faj” që u publikua javë më parë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi katër milionë klikime në YouTube.

Në anën tjetër, këngëtarja po vazhdon te jetë aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë