Loading…

Dafina Zeqiri me dedikim romantik për të dashurin

  • 22/02/2020 | 16:16

Dafina Zeqiri me dedikim romantik për të dashurin

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë përmendur gjatë për një lidhej dashurie.


Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk po e fshehin më dashurinë, këngëtarja ka ia ka dedikuar një postim Geekut së fundmi, shrkuan lajmi.

Ajo ka publikuar një fotografi nga prapaskenat e këngës ‘Merri krejt’ ku shihet në një moment intim me Dj-in.

Pos kësaj ajo ia shpreh edhe publikisht dashurinë me mbishkrimin e bërë në foto ‘Tdu-du’ kishte shkrua Duffy në postimin e bërë.

 

View this post on Instagram

 

Tdu’du!

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë