Loading…

Dafina Zeqiri me ‘hitet e saj të nxehta’ në ‘Sunny Hill’ e Tiranës

  • 12/08/2022 | 18:10

Dafina Zeqiri me ‘hitet e saj të nxehta’ në ‘Sunny Hill’ e Tiranës

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeiqiri,  do të jetë pjesë e festivalit “Sunny Hill” në Tiranë.


Ishte kërkuar në festivalin në Prishtinë dhe “Sunny Hill” njofton se tani publiku Dafinën do ta ketë në Tiranë.

“E mrekullueshmja Dafina Zeqiri na bashkohet në Tiranë  për të përformuar hitet e saj të nxehta, që duam t’i këndojmë kudo që jemi”, thuhet në njoftim.

Festivali i këngëtares me famë botërore, Dua Lipa, do të mbahet në Tiranë, më datat 26,27 dhe 28 gusht.

Në Prishtinë është mbajtur nga data 4 deri më 7 gusht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë