Loading…

Dafina Zeqiri merr një dhuratë nga fansat

  • 21/10/2022 | 17:31

Dafina Zeqiri merr një dhuratë nga fansat

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është e preferuar nga të gjitha gjeneratat.


Ajo është shumë e dashur me ndjekësit dhe me njerëzit që e mbështesin.

Sot, Dafina mori një dhuratë mjaftë unike me një vlerë të madhe shpirtërore.

Punuar nga duart e një ndjekëses së saj pranoi një album me shumë fotografi , ku mbi to kishte shprehje të bukura që fansja kishte vendosur te ia shpreh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë