Loading…

Dafina Zeqiri merr propozimin për martesë?

  • 22/06/2022 | 21:00

Dafina Zeqiri merr propozimin për martesë?

Këngëtarja e shqiptare, Dafina Zeqiri në Insta story-i nuk mungon asnjëherë Dj Geek me të cilin ajo tashmë është në një lidhje duke treguar se janë duke përjetuar një romancë shumë të bukur.


Por mesa duket kemi të reja.

Dafina është duke shijuar disa ditë pushimesh, e teksa është duke bërë xhiro në det ajo ka publikuar një video ku një unazë e madhe është vendosur në gishtin e saj. Mos ndoshta ka marrë propozimin për martesë?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë