Loading…

Dafina Zeqiri paska gati edhe një këngë të re me reperin e njohur

  • 08/07/2020 | 14:39

Dafina Zeqiri paska gati edhe një këngë të re me reperin e njohur

Vetëm 6 ditë pas publikimit të “Aman”, një super bashkëpunim i Ledrit, Lumi B dhe Dafina Zeqirit, kjo e fundit e ka gati një projekt të ri.


Duket se Dafina e ka ndarë mendjen t’i vërë flakën kësaj vere, pasi hitet e saj po vijnë njëri pas tjetrit dhe s’dimë kur ka ndërmend të ndalet.

Kësaj here, këngëtarja po sjell një bashkëpunim me artistin e huaj George Dixon, ndërsa një fragment të këngës e ka ndarë në Instagram.

“La vida” titullohet projekti i ri që del këtë të premte dhe mezi po presim ta dëgjojmë.

 

View this post on Instagram

 

LA VIDA x @geedixon out this friday! Är ni redo? #jujupt2 #moneyz

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Këngëtarja është në kulmin e karrierës së saj dhe veç anës profesionale, vëmendjen e mediave e merr edhe jeta private.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë