Loading…

Dafina Zeqiri po sjell bashkëpunim me reperin e njohur italian, kjo është e vërteta

  • 13/01/2021 | 21:59

Dafina Zeqiri po sjell bashkëpunim me reperin e njohur italian, kjo është e vërteta

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka qenë duke punuar prej kohësh për albumin e ri të titulluar “Dafinë moj”.


Pas publikimit të disa prej projekteve, në ktë fillim viti pritet ta publikojë të plotë.

Ndonëse po vazhdon punën për finalizimin e tij, së fundmi thuhet se në mesin e shumë këngëve do të realizojë një bashkëpunim me reperin italian, Sfera.

Kjo në bazë të një publikimi që ka bërë faqja “MTV Kosova” ku thuhet: Nuk e keni idenë se çfarë do të na servojë Dafina Zeqiri me albumin e saj në fillim të vitit 2021, prej shumë bashkëpunimeve internacionale&vendore është verifikuar njëra që vjen me reperin super të famshëm italian, Sfera.

Ky postim është publikuar edhe nga Dafina, duke nënkuptuar edhe aprovim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë