Loading…

Dafina Zeqiri si Angelina Jolie: Rikthen veshjen e para 10 viteve në videoklipin e fundit

  • 05/11/2021 | 09:51

Dafina Zeqiri si Angelina Jolie: Rikthen veshjen e para 10 viteve në videoklipin e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar së fundmi klipin e saj më të ri “Murder on the dancefloor” në bashkëpunim me reperin Ron.


Kënga është pjesë e albumit të saj më të fundit, “Dafinë Moj”, gjersa edhe klipi është pritur mirë nga fansat, kjo edhe për faktin se protagoniste në të është bukuroshja Arta Nitaj.

Dafina e cila shquhet për stilin dhe paraqitjet e saj skenike, nuk kishte se si të mungonte me një dukje tejet tërheqëse dhe të detajuar edhe në klipin e radhës.

Ndërkohë, fansave me sy të mbrehtë nuk iu iki një detaj shumë interesant i klipit, në të cilin Dafina mesa duket është shfaqur me një veshje të shumë viteve më parë.

Bëhet fjalë për fustanin e zi me viza të argjendta, me të cilin dikur këngëtarja Zeqiri ishte shfaqur në klipin e para nëntë viteve, “Supernova”.

Mesa duket, Dafina ka menduar që të risjellë në vëmendje pas shumë viteve këtë fustan, për të treguar se si veshjeve të bukura si kjo, moda nuk iu kalon.

“Supernova” mbahet mend si një nga këngët hit të Dafinës, e cila aso kohe ishte publikuar në dy versionet, shqip dhe anglisht.

Përndryshe, këngëtarja ka realizuar me klipe disa nga këngët e albumit të ri “Dafinë Moj”, i cili është pa diskutim ndër albumet më të suksesshme të momentit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë