Loading…

Dafina Zeqiri surprizon për ditëlindje Dj Geek

  • 21/05/2022 | 14:27

Dafina Zeqiri surprizon për ditëlindje Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek tani janë bërë ndër ciftet më të preferuar për publikun.


Dyshja thuajse çdo ditë poston fotografi të ndryshme përkrahë njëri tjetrit.

Pak para ditëlindjes së Dj Geek, Dafina i kishte bërë dhuratë një motor të verdhë duke i vendosur disa tullumbace lartë.

Ishte Dj Geek, i cili na tregoi duke postuar disa imazhe duke shkëmbyer puthje me Dafinën, sipër motorit dhuratë.

“Dhuratë e hershme për ditëlindje nga gruaja”, shkroi Dj Geek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë