Loading…

Dafina Zeqiri ‘vjedh’ këngën e fundit nga këngëtarët serbë?

  • 15/01/2022 | 12:41

Dafina Zeqiri ‘vjedh’ këngën e fundit nga këngëtarët serbë?

Të enjten, Dafina Zeqiri dhe Majku lansuan këngën më të re të titulluar “Më fal”.


Ndonëse për 2 ditë kjo këngë mblodhi afër 1 milion klikime, kanë filluar të hedhen dyshime rreth autenticitetit për shkak se është edhe një këngë tjetër, në gjuhën serbe, që ngjason shumë me “Më fal”.

Kënga e Voyage me Breskavica, është publikuar më 10 nëntor të vitit 2019 dhe titullohet “Budi tu”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë