Loading…

Dalin detaje nga vdekja e dyshimtë e 12 vjeçarit në Vushtrri, mësohet identiteti i të ndjerit

  • 21/05/2022 | 20:06

Dalin detaje nga vdekja e dyshimtë e 12 vjeçarit në Vushtrri, mësohet identiteti i të ndjerit

Më herët u raportua se një 12 vjeçar kishte ndërruar jetë në mënyrë të dyshmitë në qytetin e Vushtrrisë, teksa thuhej se mund të ketë qenë vetëvrasje, shkruan Gazeta Metro


Ngjarja ka ndodhur sot, ku rreth orës 14:00, vëllai i të ndjerit e ka gjetur 12-vjeçarin në një dhomë të shtëpisë, teksa dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë gjuetie.

Shkolla në të cilën vijonte mësimet i ndjeri, “SHFMU Liria”, ka ndarë me publikun një postim për të.

I ndjeri është F.M. nga fshati Strofc dhe ishte në klasën e gjashtë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë