Loading…

Dalin detaje të reja nga sulmi ndaj ish-kryenegociatorit serb për Kosovën

  • 23/11/2018 | 20:00

Dalin detaje të reja nga sulmi ndaj ish-kryenegociatorit serb për Kosovën

Kanë dalur në pah detaje të reja në lidhje me sulmin brutal ndaj ish-kryenegociatorit serb për Kosovën, Borko Stefanovic, i cili u sulmua në Krusevac të Serbisë.


Stefanovic është sulmuar nga shtatë persona të cilët në këtë vend njihen se kanë të kaluar kriminale, shkruan gazetametro.net

Njëri nga sulmuesit është identifikuar nga Policia si 17 vjeçar, ndërsa pritet edhe identifikimi i të tjerëve.

Policia gjithashtu ka thënë se nuk dihet për shkallën e lëndimit, por dyshohet se është shumë i rëndë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë