Loading…

Dalin detajet e reja rreth divorcit të Kim Kardashian dhe Kanye West

  • 19/01/2021 | 18:02

Dalin detajet e reja rreth divorcit të Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë bërë hapin tjetër drejt ndarjes.


Një gjë e tillë vjen pasi dyshja kanë ndërprerë seancat për konsultim të çiftit, të cilat i kanë mbajtur për vite me radhë. 40-vjeçarja deri më tani thuhet se ka tentuar të ruajë martesë, por ka rezultuar se ata thjesht nuk janë në të njëjtat mendime.

Po ashtu, Kanye tashmë ka angazhuar një avokat privat, për të vazhduar me  procedurat e rregullta të divorcit. Në anën tjetër, Kim ka marrë njërën nga avokatet më të njohura, Laura Wasser, e cila njihet për suksesin në punën e saj.

Një burim afër dyshes ka deklaruar: “Ata nuk janë në plane të njëjta kur bie fjala për të ardhmen dhe familjen. Kim është në rregull me këtë.”

Çifti u martuan në vitin 2014, ndërsa janë prindër të katër fëmijëve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë