Loading…

Dalin pamje të reja: Personi që qëlloi Macron tërhiqet ‘zhag’ nga policia

  • 09/06/2021 | 10:19

Dalin pamje të reja: Personi që qëlloi Macron tërhiqet ‘zhag’ nga policia

Dje presidenti francez  Emmanuel Macron, derisa po lëvizte në një turmë u qëllua shuplakë nga një person, shkruan Gazeta Metro.


E nga ky incident kanë dalur pamje të reja që tregojnë qartë personin që e goditi atë.

Ai më pas shihet duke u tërhequr zvarrë nga policia franceze.

Ndërsa i shpejtë ishte edhe reagimi i sigurimit të presidentit Macron, që tërhoqën prapa atë.

Më poshtë videoja që tregon pamje të reja:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë