Loading…

Dalin pamjet e rënda, momenti ku Stresi rreh brutalisht reperin

  • 05/07/2022 | 10:42

Dalin pamjet e rënda, momenti ku Stresi rreh brutalisht reperin

Pak ditë më parë, BMT u sulmua nga disa njerëz të reperit Stresi. Së fundmi, është publikuar dhe videoja nga momenti ku Stresi bashkë me disa të tjerë, dhunojnë ish anëtarin e TBA-së me një shkop dhe shkatërrojnë automjetin ku ndodhet ai.


BMT shihet teksa ul kokën dhe mbrohet te shoferi, i cili thotë se është thjesht një taksixhi.

“Jam djali i Sali Lushës, ky më ka prekur familjen, nuk kam gjë me ty”, dëgjohet të thotë Stresi ndërsa i kërkon BMT-së që të ngrejë kokën.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë