Loading…

Dalin pamjet: Edi Rama në gjendje të vështirë në aeroplan |PAMJE

  • 21/03/2019 | 13:28

Dalin pamjet: Edi Rama në gjendje të vështirë në aeroplan |PAMJE

Sot është dita e 4-të që Edi Rama është zhdukur, nuk del askund.


SYRI.net shkruajti mbrëmjen e djeshme se Edi Rama është shtruar në një spital në Berlin, ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Por sot kanë dalë edhe pamje të Ramës në avionin drejt Berlinit. Avioni është i linjës Tiranë – Vienë.

Personi që ka bërë foton shkruan se Rama mezi mbahej në këmbë dhe ishte shoqëruar deri në vendin e tij nga rojet.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë