Loading…

Dalin pamjet: Halil Kastrati duke vallëzuar në dasmën e djalit

  • 12/08/2019 | 17:15

Dalin pamjet: Halil Kastrati duke vallëzuar në dasmën e djalit

Në media po vazhdon të bëjë bujë dasma e marteses së djalit të humanistit Halil Kastrati.


Siç u pa, i zoti i shtëpisë, kishte pritur në konak një numër të madh mysafirësh, madje edhe shumë fytyra nga skena politike, muzikore, etj.

Para të pranishmëve kanë kënduar disa këngëtar, por këngëtare qëndrore, e ftuar nga familja, ishte Shyhrete Osmanollaj.

Posted by Shyrete Osmanollaj on Thursday, 8 August 2019

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë