Loading…

Dalin pamjet: Momenti kur një fëmijë goditet nga vetura në Lipjan

  • 10/06/2021 | 08:09

Dalin pamjet: Momenti kur një fëmijë goditet nga vetura në Lipjan

Një fëmijë është goditur nga një veturë, në mbrëmjen e së mërkurës, në Lipjan.


Lexues kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se si fëmija dërgohet me urgjencë për trajtim mjekësor.

Klani ka provuar të marrë detaje lidhur me rastin nga Policia e Kosovës, por nga ky institucion nuk kanë kthyer përgjigje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë