Loading…

Dalin rezultatet e kandidatëve për rekrut të FSK’së

  • 07/12/2021 | 17:04

Dalin rezultatet e kandidatëve për rekrut të FSK’së

Ministria e Mbrojtjes sapo ka publikuar rezultatet e testit fizik të kandidatëve për rekrut në FSK, që është mbajtur më 6 dhjetor, shkruan Gazeta Metro.


Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar se kandidatët e pakënaqur me rezultatin kanë të drejtë të shtrojnë ankesa sipas datave të caktuara.

“Afati i ankesës është dy ditë me datë 08.12.2021 dhe 09.12.2021 nga ora 0900 deri 1500 në Zyrën e Rekrutimit në G1SHPFSK (Hyrja nga Fushë Kosova), apo përmes e-mailit në adresën: [email protected]”, thuhet në njoftim.

Këtu keni postimin e plotë nga ministria përkatëse ku mund t’i gjeni dhe rezultatet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë