Loading…

Dalin tjera pamje: Burri që rrahu gruan ofendon të gjitha gratë që ishin në market

  • 26/10/2021 | 08:28

Dalin tjera pamje: Burri që rrahu gruan ofendon të gjitha gratë që ishin në market

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, ka rrahur një grua në një market në Prishtinë.


Pamjet e publikuara derisa një burrë rreh një grua në një market në Prishtinë, kanë tronditur vendin, mbrëmjen e së hënës.

Krejt këtë, ai e kishte bërë në sy të bashkëshortes dhe fëmijëve të tij.

Video e momentit është publikuar nga Sinjali, ndërkaq KlanKosova ka publikuar një video tjetër, ku burri shihet i kapur nga policia, derisa ofendon gratë tjera që gjenden në market.

“Qysh ia hin ashtu femrës”, dëgjohet duke i thënë një grua që gjendej në market.

Ai i kthehet me fjalë fyese.

“Ec more **** ju, ku**a jini ju”, thotë ai derisa është i shoqëruar nga policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë