Dalin tjera pamje: Burri që rrahu gruan ofendon të gjitha gratë që ishin në market

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, ka rrahur një grua në një market në Prishtinë. Pamjet e publikuara derisa një burrë rreh një grua në një market në Prishtinë, kanë tronditur vendin, mbrëmjen e së hënës. Krejt këtë, ai e kishte bërë në sy të bashkëshortes dhe fëmijëve të tij. Video e momentit është … Vazhdoni me leximin e Dalin tjera pamje: Burri që rrahu gruan ofendon të gjitha gratë që ishin në market