Loading…

‘Dardanët’ nisën për në Belfast, ku do të përballen me Irlandën e Veriut

  • 23/09/2022 | 12:02

‘Dardanët’ nisën për në Belfast, ku do të përballen me Irlandën e Veriut

Kombëtarja e Kosovës është nisur për në Belfast të Irlandës së Veriut, ku do të ndeshet me këtë kombëtare.


Ndeshja do të luhet nesër, më fillim nga ora 18:00.

Para sfidës vërehet një motiv i lartë te skuadra, e cila do ta tentojë vetëm fitoren.

Ndeshja e parë në mes këtyre dy kombëtareve, e luajtur në “Fadil Vokrri”, përfundoi me rezultat 3-2 në të mirë të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë