Loading…

Dardani Gashi vetëm se e pranon se ka kaluar në NISMA

  • 19/08/2019 | 13:28

Dardani Gashi vetëm se e pranon se ka kaluar në NISMA

Zëvendës-kryeministri i katërt në detyrë i Kosovës dhe njëherit ministri i Diasporës, Dardan Gashi, ka braktisur ‘Listën Rugova’ pas disa viteve, shkruan Gazeta Metro.

Gashi për Express ka deklaruar se ka bashkëpunuar me shefin e NISMA’s, Fatmir Limajn dhe partinë e tij.

Ai po thotë se do të vazhdon bashkëpunimin e ngushtë tani e tutje me NISMA’n.

“Unë kam bashkëpunuar ngushtë me zotin Limaj dhe Nismën dhe besoj që do të bashkëpunojmë po aq ngushtë edhe në të ardhmen! Për detaje tjera do të ju informoj me kohë”, ka thënë Gashi.

Metro më herët ka raportuar se Gashi ka kaluar në NISMA, raportim ky që edhe nga vet Gashi është vërtetuar se është i vërtetë dhe vetëm pritet zyrtarizimi gjatë këtyre ditëve./gazetametro.net

Dardan Gashi braktisë ‘Listën Rugova, kalon në NISMA

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë