Loading…
Darka ‘aristokrate’ e Vedat Bajramit dhe Osman Azemit
  • 08/11/2018 | 22:47

Darka ‘aristokrate’ e Vedat Bajramit dhe Osman Azemit

Aktoret e grupit “Stupcat”, Vedat Bajrami dhe Osman Azemi kanë ngrenë darkën së bashku sonte.


Për dallim nga artistët tjerë që publikojnë piata ushqimi nga restaurantët më luksoze, Vedati dhe Osmani darkën që e publikuan e kanë të begatshme vetëm me bukë e fasule.

 

 

View this post on Instagram

 

Darka po fillon Aksion🎬🎬🎬

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

’Stupcat’, janë grupi i aktorëve të cilët i pelqen shumë publiku, e ata padyshim që çdo herë zgjedhin se çfarë ju servojnë publikut, si nga profesioni i tyre ashtu edhe nga perditshmëria.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë