Loading…

Darwin Nunez e lë në baltë Liverpoolin, ndëshkohet me të kuq pas veprimit idiotesk

  • 15/08/2022 | 22:28

Darwin Nunez e lë në baltë Liverpoolin, ndëshkohet me të kuq pas veprimit idiotesk

Sulmuesi i Liverpool Darwin Nunez është ndëshkuar me karton të kuq


Sulmuesi e mori këtë karton pasi një grindje me mbrojtësin e Crystal Palace, Anderson.

Nunez e godet me kokë në fytyrë danezin gjë që bën që ai të dal nga loja.

Megjithatë, pak minuta më vonë Liverpool barazoi rezultatin pas një supergoli të Luis Diaz.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë