Loading…

Dashnia për motër, Miloti e bën tatuazh Edona Llalloshin

  • 28/09/2022 | 22:49

Dashnia për motër, Miloti e bën tatuazh Edona Llalloshin

Këngëtari i njohur Milot Llalloshi në llogarinë e tij në Instagram ka treguar se në trupin e tij ka realizuar një tatuazh.


Kësaj radhe ka vendosur të bëjë tatuazh për motrën, Edonën.

“Kryevepër nga artisti më i mirë”, shkroi Miloti në mbishkrimin e imazhit duke e etiketuar Edonën.

E emocionuar nga ky veprim, ajo e ripostoi këtë imazh duke i thënë vëllait: Të dua.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë