Loading…

Dashuria e madhe e Gentës për të dashurin

  • 22/01/2021 | 08:28

Dashuria e madhe e Gentës për të dashurin

Genta e bën edhe këtë gjë për partnerin.

Genta ia shpreh edhe në një tjetër mënyrë dashurinë partnerit turk.

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh në Instagram, përmes së cilit tregon se bëri thonjtë dedikim për Huseyin Ustën.

“Të dua, Usta”, janë fjalët që Genta i bëri në dizajnet e thonjve, ndërsa në prapavijë e përcolli me një këngë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Ça me bo” titullohet kënga e fundit e Gentës, në bashkëpunim me Marselin.

Këngëtarja është duke punuar edhe për disa projekte të reja, të cilat pritet të lansohen shumë shpejt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë