Loading…
Dasma luksoze e oligarkut rus, i dhuron nuses unazë 7 milionë dollarë
  • 10/02/2018 | 14:55

Dasma luksoze e oligarkut rus, i dhuron nuses unazë 7 milionë dollarë

Oligarku rus, Aleksey Shapovalov, u martua me partneren e tij me të cilën ka shumë kohë Ksenia Tsaritsina në një prej dasmave më të bujshme e më luksoze që keni parë ndonjëherë.


Dasma u organizua në hotelin luksoz Barvikha, në Moskë. Ksenia është modele. Në dasmë ajo nuk ka veshur vetëm një fustan të bardhë.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë